BIZNES Zdrowie

Electrolux pomaga polskim szpitalom

Do pomocy w walce z koronawirusem przyłączyła się firma Electrolux, przekazując swój sprzęt do

Data publikacji: 2020-04-10
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Electrolux pomaga polskim szpitalom
Kategoria: Zdrowie, BIZNES

Do pomocy w walce z koronawirusem przyłączyła się firma Electrolux, przekazując swój sprzęt do szpitali.

Electrolux pomaga polskim szpitalom Zdrowie, BIZNES - Do pomocy w walce z koronawirusem przyłączyła się firma Electrolux, przekazując swój sprzęt do szpitali.

Do pomocy w walce z koronawirusem przyłączyła się firma Electrolux, przekazując swój sprzęt do szpitali. Oczyszczacze powietrza, suszarki, pralko-suszarki, a także mniejsze sprzęty usprawniające pracę personelu medycznego, jak odkurzacze, czajniki i kawiarki trafiły do kilkunastu placówek szpitalnych w całej Polsce.

 

Sprzęt od Electrolux dla szpitali w Polsce

 

W ramach wsparcia i podziękowania pracownikom służby medycznej za pracę na rzecz pacjentów, Electrolux przekazał swój sprzęt do kilkunastu szpitali na terenie Polski. Oczyszczacze powietrza, pralko-suszarki, pralki, to tylko niektóre ze sprzętów marki Electrolux, które trafiły do placówek.

 

Marka Electrolux przez cały czas prowadzi rozmowy z przedstawicielami szpitali oraz realizuje działania mające na celu przekazanie sprzętu do większej ilości placówek, które potrzebują wsparcia.

 

Sprzęt Electrolux na ten moment trafił już m.in. do 5 szpitali w Warszawie, a także do 3 szpitali we Wrocławiu, szpitala w Ciechanowie, Szczecinie, Katowicach czy Oławie.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Electrolux pomaga polskim szpitalom Zdrowie, BIZNES - Do pomocy w walce z koronawirusem przyłączyła się firma Electrolux, przekazując swój sprzęt do szpitali.
Hashtagi: #Zdrowie #BIZNES

A to już wiesz?  STADA przejmuje Walmark

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy