Otoczenie

Lampa, co zdrowia i urody doda

Leczenie schorzeń reumatycznych, chorób o podłożu laryngologicznym, stłuczeń czy problemów z cerą nie musi wcale wiązać się z licznymi wizytami w gabinetach lekarskich i spożywaniem

Leczenie schorzeń reumatycznych, chorób o podłożu laryngologicznym, stłuczeń czy problemów z cerą nie musi wcale wiązać się z licznymi wizytami w gabinetach lekarskich i spożywaniem co raz to nowszych leków. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się lampa na podczerwień.

Promienie lampy posiadają uzdrowicielską moc. Oddziałując na krew, pobudzają przemianę metaboliczną w naświetlanym punkcie naszego ciała. Światło podczerwone jest niewidoczne dla ludzkiego oka, ale odczuwa się je w postaci fali ciepła.

Lampa na podczerwień taka, jak ta dostępna w sklepie internetowym Multisort, to produkt dla całej rodziny. Z pewnością przyda się nastolatce cierpiącej z powodu problemów z trądzikiem, nieustannie próbującej uporać się z niedoskonałościami swojej cery. Jej młodszy brat, któremu niejednokrotnie zdarza się podczas zabawy przewrócić i stłuc kolano, również będzie zachwycony. Z powodzeniem skorzystają z niej także ich rodzice czy dziadkowie – mający problemy związane z reumatyzmem.

Do wymienionych już korzyści dodać można to, że promieniowanie podczerwone oczyszcza tkanki z toksyn i innych zbędnych substancji, które gromadzą się w naszej skórze, co powinno szczególnie zainteresować panie, zmagające się z cellulitem. Poprzez wydzielane ciepło lampa ma również działanie relaksacyjne – obniża napięcie mięśni, co działa uspokajająco i przeciwbólowo. To osobisty gabinet lekarski i salon kosmetyczny w jednym. Prosta w obsłudze lampa pomoże Ci bezboleśnie i bezproblemowo przeprowadzić niejedną kurację bez wychodzenia z domu. Z jej pomocą poczujesz się lepiej we własnej skórze. A inni… będą Ci zazdrościć!

Lampa 100W Beurer Solux IL 11 /kod towaru BIU-LAMP10/ jest dostępna w sklepie internetowym www.multisort.pl
Dane techniczne:
Zasilanie: 230V, 50 Hz
Moc: 100 W
Lampa: typu Solux
2 lata gwarancji

http://www.pressoffice.pl/zdrowie,t1156569107?more=388777037

A to już wiesz?  Trochę lata zimą

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy