Leki na chorobę lokomocyjną

Choroba lokomocyjna to bardzo częsta dolegliwość zwłaszcza u dzieci. Większość z nich w dorosłym życiu wyzbywa się jej, niestety nie wszystkie. Pewnym jest, że sprawia, że każda podróż staje się udręką. Dlatego warto stosować leki, które zapobiegają uczuciu mdlenia. Nie ma przecież sensu się męczyć, jeśli możemy jakoś temu zaradzić.

Na rynku dostępnych jest wiele leków, które działają w różny sposób. Najpowszechniejszy jest za pewno awiomarin, którego działanie, nie jest jednak wolne od innych efektów. Powoduje on senność, jeśli nie musimy w czasie podróży i zaraz po niej być w pełni sił i zdolni do bardzo precyzyjnego i konkretnego myślenia, to lek ten jest odpowiedni. Dość nową metodą w leczeniu choroby lokomocyjnej jest zastosowanie akupunktury.

Do kupienia w każdej aptece są plasterki, z małym dzióbkiem, który trzeba umieścić w odpowiednim miejscu na ręce, przyklejając plasterek. Nie oddziaływują one na nasz organizm w żaden inny sposób. Jedynym minusem jest to, że należy je umieścić bardzo blisko dłoni, po wewnętrznej stronie ręki, co sprawia, że są widoczne. A jak można się domyślić, nie na każdym spotkaniu możemy pojawić się z czymś takim, więc nie wolno zapomnieć by zdjąć je zaraz po podróży.
Werka

hastagi na stronie:

#alcover lek #leki lokomocyjne #leki lokomocyjne dla dzieci #tabletki lokomocyjne dla dzieci #lek na lokomocje #choroba lokomocyjna leki dla dzieci

Top