BIZNES Zdrowie

Nowe soczewki światłoczułe Sensity Dark i Sensity Shine firmy Hoya

Oferta soczewek okularowych Hoya powiększyła się o dwa nowe, niezwykłe produkty – soczewki światłoczułe Sensity Dark i Sensity Shine. Jest to kolejny krok w rozwoju soczewek światłoczułych firmy

Data publikacji: 2018-08-07
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nowe soczewki światłoczułe Sensity Dark i Sensity Shine firmy Hoya
Kategoria: Zdrowie, BIZNES

Oferta soczewek okularowych Hoya powiększyła się o dwa nowe, niezwykłe produkty – soczewki światłoczułe Sensity Dark i Sensity Shine. Jest to kolejny krok w rozwoju soczewek światłoczułych firmy Hoya.

Nowe soczewki światłoczułe Sensity Dark i Sensity Shine firmy Hoya Zdrowie, BIZNES - Oferta soczewek okularowych Hoya powiększyła się o dwa nowe, niezwykłe produkty – soczewki światłoczułe Sensity Dark i Sensity Shine. Jest to kolejny krok w rozwoju soczewek światłoczułych firmy Hoya.

 

Oferta soczewek okularowych Hoya powiększyła się o dwa nowe, niezwykłe produkty – soczewki światłoczułe Sensity Dark i Sensity Shine. Jest to kolejny krok w rozwoju soczewek światłoczułych firmy Hoya. Od 1969r.  firma przywiązuje dużą wagę do rozwoju technologii fotochromatycznych, opracowując coraz lepsze rozwiązania. Dzięki temu powstają innowacyjne produkty, które wyróżniają się na rynku dzięki swoim wyjątkowym właściwościom.

Soczewki światłoczułe Sensity Dark i Sensity Shine zostały stworzone w oparciu o technologię Stabilight, pozwalającą na komfortowe widzenie w każdych warunkach oświetleniowych. Są tak samo efektywne niezależnie od warunków klimatycznych czy pory dnia.

Przyciemniają się szybciej niż kiedykolwiek wcześniej do atrakcyjnego poziomu, jakim charakteryzują się okulary przeciwsłoneczne z filtrem kategorii 3. Bardzo szybko rozjaśniają się w momencie zmniejszenia intensywności światła i błyskawicznie odzyskują pełną przejrzystość w pomieszczeniach. Dzięki temu zapewniają lepsze właściwości użytkowe podczas aktywności na świeżym powietrzu oraz wyjątkowy komfort nawet przy dużym nasłonecznieniu i wysokich temperaturach.

Niezwykle ważną cechą jest to, że soczewki zabarwiają się także podczas jazdy samochodem i  posiadają filtr chroniący przed negatywnym działaniem promieni UV.

Soczewki Sensity Dark i Sensity Shine są dostępne w trzech naturalnych kolorach: w neutralnym odcieniu szarości, fantazyjnym brązie oraz żywej i intensywnej zieleni.  Soczewki Sensity Shine dostępne są wyłącznie w połączeniu z delikatną powłoką lustrzaną, bardziej widoczną przy dużym nasłonecznieniu i ledwo zauważalną w pomieszczeniach. Soczewki Sensity Shine są doskonałe dla klientów ceniących elegancki i modny wygląd.

 

Firma: Hoya Lens Poland

A to już wiesz?  Gastronomia staje się branżą innowacyjną

Produkt: Soczewki światłoczułe Hoya Sensity

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nowe soczewki światłoczułe Sensity Dark i Sensity Shine firmy Hoya Zdrowie, BIZNES - Oferta soczewek okularowych Hoya powiększyła się o dwa nowe, niezwykłe produkty – soczewki światłoczułe Sensity Dark i Sensity Shine. Jest to kolejny krok w rozwoju soczewek światłoczułych firmy Hoya.
Hashtagi: #Zdrowie #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy